Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Published
nn: Publisert
