Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Published
ro: Publicat
