Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Published
se: Almmuhuvvon
