Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Published
bn: প্রকাশিত
