Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན
