Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Published
eu: Argitaratua

en: Publication
eu: Argitalpena
