Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Published
fr: Publié

en: Publisher
fr: Éditeur
