Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Published
hi: प्रकाशित
