Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Published
hy: Հրապարակված
