Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Image
it: Immagine

en: Published
it: Pubblicato

en: Publisher
it: Editore

en: Citation
it: Citazione
