Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
