Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
