Open Academy Publications (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ
