Open Academy Publications (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Published
he: מפורסם
