Open Academy Publications (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Published
ja: 掲載

en: Publisher
ja: 出版社

en: Publication
ja: 公表
