Open Academy Publications (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Published
ne: प्रकाशित
