Open Academy Publications (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Published
pt: Publicado

en: Publisher
pt: Autor

en: Publication
pt: Publicação

en: Citation
pt: Citação
