Open Academy Publications (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Published
ur: شائع شدہ
