Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Published
am: የታተመ
