Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Published
az: Nəşr edilmişdir
