Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Published
ca: Publicat

en: Publisher
ca: Editor

en: Publication
ca: Publicació

en: Citation
ca: Cita
