Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Citation
cs: Zdroj citátu
