Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Published
eo: Publikigita
