Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Published
oc: Publicat

en: Citation
oc: Citacion
