Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Published
ps: خپاره شوي
