Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Published
sl: Objavljeno
