Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Published
tr: Yayında
