Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Citation
ug: پايدىلانما
