Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Publisher
uk: Видавець

en: Publication
uk: Публікація

en: Citation
uk: Цитування
