Open Academy Publications (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Citation
vi: Trích dẫn
