Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Published
af: Gepubliseerd
