Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Published
bg: Публикувано
