Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
