Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Published
et: Avaldatud
