Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Published
hr: Objavljeno
