Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Published
is: Birt
