Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
