Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Published
fa: منتشر شده
