Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Published
ru: Опубликовано

en: Publication
ru: Публикация

en: Citation
ru: Цитата
