Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Published
sq: Publikuar
