Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Published
be: Апублікавана
