Open Academy Publications (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: Image
es: Imagen

en: Published
es: Publicado

en: Publisher
es: Editorial

en: Publication
es: Publicación

en: Citation
es: Citación
