OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Audience
af: Gehoor

en: more
af: meer

en: More
af: Meer

en: Tags
af: Etikette

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: People
af: Mense

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
