OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
