OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: more
ast: más

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Comment
ast: Comentariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Profile
ast: Perfil

en: People
ast: Xente

en: Basic page
ast: Páxina básica
