OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: more
be: болей

en: More
be: Болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Resources
be: Рэсусры

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Comment
be: Каментар

en: Blog
be: Блог

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: People
be: Карыстальнікі

en: Apply
be: Ужыць

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
