OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: more
bg: още

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Comment
bg: Коментар

en: Blog
bg: Блог

en: Profile
bg: Профил

en: People
bg: Потребители

en: Apply
bg: Търси

en: Bloggers
bg: Автори
