OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: More
bn: আরও

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: All
bn: সমস্ত

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
