OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: more
cy: mwy

en: More
cy: Mwy

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Files
cy: Ffeiliau

en: All
cy: I gyd

en: Comment
cy: Sylw

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Profile
cy: Proffil

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: People
cy: Pobl

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Event Date
cy: Dyddiad Digwyddiad
