OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
